PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32362}

Złap mnie, jeśli potrafisz

Catch Me If You Can
7,9 342 032
oceny
7,9 10 1 342032
7,3 41
ocen krytyków
Złap mnie, jeśli potrafisz
powrót do forum filmu Złap mnie, jeśli potrafisz

Po co na samym początku zdradzać widzom, że Frank Abagnale Jr (Leonardo DiCaprio) zostanie złapany ?, jak FBI doszło do matki Franka i zaręczyn ? jak go znaleźli w Montrichard ? żeby Carl uwierzył że Abagnale Jr jest z tajnych służb, żeby listy i dyplom były na wierzchu, skąd Frank wiedział o aukcji ?, dlaczego nie chciał portfela ? jak podrabiał czeki i świadectwo ? (żeby szpital nie sprawdził autentyczności), skąd znał numer telefonu do Carla Hanratty (Toma Hanksa) ? nie podał Brendzie Strong (Amy Adams) imienia i nazwiska kolegi więc skąd wiedziała o kogo chodzi ? po co się przyznawał Rogerowi Strongowi (Martin Sheen) do tego, że nie jest doktorem ani prawnikiem ?, nie mógł pojechać na inne lotnisko ?, miał 2 walizki forsy więc po co mu czeki żeby go namierzyli ? jak wydostał się z toalety ? po co poszedł do domu swojej matki żeby go namierzyli ? nie poniósł żadnej kary za kradzież 4 milionów, bo zatrudniło go FBI, pieniędzy też nie musiał oddawać mało tego jeszcze dostał miliony od banków za wprowadzenie zabezpieczeń.

ocenił(a) film na 8
Daniel_Oleksy

Ogladaj z uwaga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones